Nasze zajęcia i warsztaty

Nasi instruktorzy prowadzą regularne zajęcia stacjonarne i warsztaty wyjazdowe dla klas, grup zorganizowanych – tak szkoleniowe jak i integracyjne, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i pracownicze / teambuilding’owe.

Zajęcia stacjonarne prowadzone są w formie kursów dostosowanych do wieku, stopnia zaawansowania i możliwości uczestników. Dowiedz się więcej

Prowadzimy zajęcia stacjonarne dla dzieci starszych i młodszych

Warsztaty wyjazdowe zawsze są zorganizowane indywidualnie:

  • w przypadku warsztatów pokazowych, pokazów podczas wydarzeń, festynów po otrzymaniu informacji dot. miejsca, liczebności grupy przesyłamy ofertę – propozycję realizacji danego warsztatu. Następnie szczegóły i zmiany ustalamy wspólnie z zamawiającym.
  • w przypadku warsztatów dla szkół, klas zawsze rozmawiamy i wspólnie ustalamy propozycję przebiegu warsztatu, dobierając zakres materiału, roboty. Oczywiście zawsze też bierzemy ze sobą coś „extra”, mamy też spory zakres ciekawych scenariuszy.
  • w przypadku spotkań integracyjnych, teambuilding’owych również wspólnie z zamawiającym ustalamy scenariusz działań. Tutaj także proponujemy przygotowane przez nas scenariusze, zależne od przyjętych strategii

Można nas także zaprosić na urodziny, imprezy rodzinne. Dowiedz się więcej